O hre Objavujme.sk

Objavujme.sk je geolokalizačná aplikácia (hra) pre Android a iOS (Apple).

Aplikácia obsahuje konkrétne hry rôznych autorov. V rámci každej hry existujú body (lokality), ktoré musíte nájsť a navštíviť, aby ste zvýšili svoje skóre. Ten, kto má v čase uzavretia hry najvyššie skóre z navštívených lokalít, je víťazom a získava odmenu, ktorá k hre prináleží. Samozrejme, len v prípade, že organizátor konkrétnej hry výhry poskytol :)

Okrem putovania Slovenskom a hľadaním lokalít z hier si môžete vyskúšať aj druhú stranu. Ak sa zaregistrujete tu na webe, získate prístup do editora hier. Každý z vás si potom môže pripraviť aj vlastnú hru, pre rodinu, priateľov či známych. A či to bude hľadanie pokladov alebo pochod po pivárňach v rámci mesta, fantázii sa medze nekladú.

Pekným príkladom je hra Objavuj Prešovský kraj, ktorá pobeží počas letných prázdnin a v ktorej môžete získať kopu hodnotných cien (elektroniku, pobyty v hoteloch, vstupenky do aquaparkov…).

Toto je beta verzia aplikácie. V prípade akýchkoľvek problémov alebo námetov na zlepšenie aplikácie, píšte, prosím, na adresu info@gameandquiz.com.